Zdrowie psychiczne

Miejsce na rozmowy dotyczące chorób i wszelkich dolegliwości. Tutaj polecamy też lekarzy, kliniki i placówki, gdzie warto się wybrać, jeśli mamy jakikolwiek problem ze zdrowiem.
Awatar użytkownika
krystian_61
Posty: 0
Rejestracja: 11 paź 2021, 15:08

Zdrowie psychiczne

Post autor: krystian_61 »

Nie bójcie się prosić o pomoc, jeśli potrzebujecie pomocy psychologicznej polecam Wam ich: https://psychologursus.com.pl/ Naprawdę warto. Poczujecie się lepiej. To ważne, żeby korzystać z pomocy dobrych specjalistów. To żaden wstyd prosić o pomoc.

gatunki marihuany i ich działanie
Łukasz

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: Łukasz »

Zgadzam się całkowicie.
Jesli ma się jakikolwiek problem, to wstyd czy skrępowanie powinno się jednak schować do kieszeni, tak, żeby móc sobie pomóc, a to często uzyska się tylko rozmawiając, czy to z psychologiem czy z psychiatrą.

Można też, żeby ograniczyć nieśmiałość i jej wady, skorzystać sobie nawet ze wsparcia online u specjalistów.
Są takie strony jak np https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
gdzie można się wygodnie zapisać na internetową konsultację, w formie telefonu, video a nawet czata.
To tez może być ułatwienie warte uwagi
older

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: older »

Dla zdrowia psychicznego od czasu do czasu potrzebujemy po prostu odpowiedzi, co tak naprawdę nas dotyczy i dlaczego. Określenie problemu jest ważne, jak i kompleksowe podejście do jego naprawy. Niemniej jednak wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie konsultacja u lekarza psychiatry. Doktor Kozak https://www.pomost-osrodek.pl/psychiatra-lek-mariusz-kozak/#e-rejestracja z Ośrodka Pomost 52 324 77 24 ma odpowiednią wiedzę, żeby Wam pomóc. A dodatkowo, nie robi problemów, jeśli potrzebne jest L-4.
ODPOWIEDZ