problem z nietrzymaniem moczu

Miejsce na rozmowy dotyczące chorób i wszelkich dolegliwości. Tutaj polecamy też lekarzy, kliniki i placówki, gdzie warto się wybrać, jeśli mamy jakikolwiek problem ze zdrowiem.
malwak

problem z nietrzymaniem moczu

Post autor: malwak »

Czy są tu osoby, które mają problem z nietrzymaniem moczu? Jakie środki higieniczne polecacie? Gdzie można stacjonarnie kupić takie produkty? polecacie jakieś konkretne miejsca?
bone

Re: problem z nietrzymaniem moczu

Post autor: bone »

dla mojej bliskiej osoby takie środki higieniczne kupowałam w DOZie, przejdź się tam jak masz gdzies w okolicy, z tego co pamiętam to nawet darmowe próbki dostałam
jureczka

Re: problem z nietrzymaniem moczu

Post autor: jureczka »

Faktycznie w DOZie wychodzi najlepiej ceno jeśli chodzi o zakupów środków higienicznych, można też otrzymać darmowe próbki aby sprawdzić co nam najbardziej odpowiada.
malinka

Re: problem z nietrzymaniem moczu

Post autor: malinka »

To prawda, my kupujemy w DOZie pieluchomajtki dla dziadka, sprawdzają się super, bo są dobrze dopasowane, oczywiście dobrze chłoną. W doz ma dobre ceny na takie produkty.
jarek91

Re: problem z nietrzymaniem moczu

Post autor: jarek91 »

nie wiecie jak do jest z tym dofinansowaniem NFZ do pieluchomajtek?Myślicie że jak pójdę do doz to mi powiedzą co i jak? Trochę czuje się zagubiony na razie w tej papierologii
ODPOWIEDZ