badania profilaktyczne

Miejsce na rozmowy dotyczące chorób i wszelkich dolegliwości. Tutaj polecamy też lekarzy, kliniki i placówki, gdzie warto się wybrać, jeśli mamy jakikolwiek problem ze zdrowiem.
Awatar użytkownika
ambroży-66
Posty: 0
Rejestracja: 05 mar 2023, 22:21

badania profilaktyczne

Post autor: ambroży-66 »

Witam panowie, który z was chodzi raz na jakiś czas na badania profilaktyczne? Mam na myśli oczywiście różne badania. Mam wrażenie, że niektórzy w ogóle o to nie dbają, a nie jest to właściwe podejście. Ostatnio wybrałem się na badania jelita grubego, ale wszystko było w porządku. Jakiego lekarza wy w ostatnim czasie odwiedziliście? Jak dbacie o zdrowie?
amandaa88

Re: badania profilaktyczne

Post autor: amandaa88 »

U nas w domu są problemy, a ja do końca nie mogę sobie z nimi poradzić, dlatego zastanawiam się, czy na przykład psycholog rodzinny częstochowa może nam pomóc. Jak Wam się w tym kontekście wydaje? Jakie macie rozważania? Ja wam powiem, że nie znam się na tym, a jednak chcę mieć spokój w rodzinie.
pika

Re: badania profilaktyczne

Post autor: pika »

Wiem, że obecnie wiele osób decyduje się na rezonans magnetyczny. Jeżeli i wy, chcielibyście wykonać takie badanie, to http://rezonanslodz.pl/ jest do tego naprawdę odpowiednim miejscem.
ODPOWIEDZ