Co na pamięć i koncentrację?

Jeśli chcesz być stale w pełni sił i cieszyć się nienagannym stanem zdrowia, to warto pomyśleć o przyjmowaniu dodatkowych witamin i mikroelementów. Nie wiesz jakich? Tutaj wszystkiego się dowiesz!
Awatar użytkownika
idzisława
Posty: 0
Rejestracja: 17 mar 2022, 8:51

Co na pamięć i koncentrację?

Post autor: idzisława »

Nie ukrywam, że mam od jakiegoś czasu dość spory problem z pamięcią i koncentracją i podejrzewam, że winnym jest tutaj covid, którego przeszłam dwukrotnie. Po drugim totalnie nie mogę dojść do siebie, dlatego liczę na to, że polecicie mi jakiś suplement na pamięć i koncentrację. Czy stosujecie coś takiego? Dajcie znać, bo naprawdę przydałoby mi się.
vanlanda

Re: Co na pamięć i koncentrację?

Post autor: vanlanda »

jak po covidzie zaczęłam mieć problemy z pamięcią i koncentracją to koleżanka, która przechodzila coś podobnego poleciła mi Aurotynę, to jest suplement zawierający składniki wspomagające układ nerwowy, u mnie to zadziałało

brink renovent excellent plus
janinka

Re: Co na pamięć i koncentrację?

Post autor: janinka »

Miałam taką mgłę mózgową po covidzie, że nie mogłam normalnie funkcjonować, ciągle zapominałam o czymś, nie mogłam się skupić na pracy, nawet zakupy mnie przerastały. Też mi pomogła na to aurotyna, ale trzeba brać regularnie, z dnia na dzień nic nie pomoże. Na szczęście u mnie już wszystko minęło.
ODPOWIEDZ