Sporty zimowe - jakie?

Chodzisz na siłownię lub dopiero planujesz wybrać się na pierwszy trening? Może wolisz inną formę aktywności? Opowiedz o tym innym użytkownikom forum.
Glik

Sporty zimowe - jakie?

Post autor: Glik »

Jeździcie na nartach, desce? Ja w młodości miałem kilka przygód na stoku, ale jakoś nie wkręciłem się w ten sport, pomimo tego, że mieszkam całkiem niedaleko gór. Ale za to, od kilku sezonów, niezależnie od pory roku, jeżdżę na rowerze. W tym sezonie zakupiłem nowy rower, w sklepie https://mirapolnext.pl koniecznie muszę domówić teraz opony w bieżnikiem zimowym.
eryk44

Re: Sporty zimowe - jakie?

Post autor: eryk44 »

Dla mnie najlepszym sportem na zimę jest wyjście w góry ze znajomymi. Niestety wyjścia w góry w tym okresie wiążą się z odpowiednim przygotowaniem sprzętowym. Trzeba odpowiedzieć na kilka pytań: Jakie rękawice na zimę Rab czy to dobry wybór? Czy kurtka puchowa którą kupimy będzie odpowiednia na wilgotną polską zimę?
Midhal

Re: Sporty zimowe - jakie?

Post autor: Midhal »

Od jestem wierny kurtkom puchowym RAB. Jako, iż lubię chodzić po górach to zawsze inwestuję wyłącznie w najlepszy sprzęt turystyczny, a w tym przypadku w kurtkę zimową. Sprawdza się nie tylko w górach ale i także, podczas codziennych wyjść do pracy czy na spotkania z kumplami. Bardzo ciepła i nigdy mnie jeszcze nie zawiodła, nawet w największym deszczu nie przemokła. Jak ktoś ma tylko wolne fundusze to najbardziej polecam model Rab Electron PRO Jacket https://goodsport.pl/turystyka/odziez/k ... ro-jacket/ w moim ulubionym kolorze Anthracite.
ODPOWIEDZ