Spacery

Chodzisz na siłownię lub dopiero planujesz wybrać się na pierwszy trening? Może wolisz inną formę aktywności? Opowiedz o tym innym użytkownikom forum.
Tykia

Spacery

Post autor: Tykia »

Nie jestem demonem sportu, nie będę oszukiwać ani siebie, ani Was, bo i po co ;) Ale liczę na to, że to się zmieni. Za to bardzo lubię piesze wędrówki. Naprawdę, uwielbiam spacery i to nie krótkie, a nawet kilkunastokilometrowe. Kupiłam sobie w sklepie Morowo https://www.morowo.com.pl rewelacyjne buty :)

jysty 2x2x0 6
Unni

Re: Spacery

Post autor: Unni »

Jestem nowicjuszem w bieganiu i szukam paru porad od doświadczonych biegaczy https://goodsport.pl/turystyka/buty/walking-running/. Zastanawiam się, czy moglibyście mi polecić jakieś dobre buty do biegania? Mam na myśli buty, które są wygodne, dobrze amortyzujące i zapewniają dobrą przyczepność na różnych nawierzchniach.
Kinga04

Re: Spacery

Post autor: Kinga04 »

Cześć wszystkim! Planuję zakupić licznik do mojego roweru https://wrzuc.info/artykuly/rodzaje-lic ... -gorskich/ , ale zastanawiam się nad różnymi rodzajami dostępnymi na rynku. Czy ktoś może polecić mi najlepsze modele liczników zarówno do rowerów miejskich, jak i górskich? Czym się różnią i jakie funkcje są dla was najważniejsze przy wyborze licznika? Dziękuję z góry za pomoc i sugestie!
ODPOWIEDZ