Jęczmień na powiece

Masz wątpliwości związane ze swoim zdrowiem? Twój problem dotyczy innej sfery życia? Tutaj bez skrępowania możesz poruszyć ten temat. Może okazać się, że w swoich zmaganiach nie jesteś sam.
Kristof

Jęczmień na powiece

Post autor: Kristof »

Macie jakies sposoby, domowe lub z apteki, na jęczmień??? Potrzebuję czegoś, co szybko pomoże pozbyć się jęczmienia z powieki. Oko mnie swędzi, piecze, jest czerwone i opuchnięte. Będę wdzięczny za jakiekolwiek porady, byle okazały się skuteczne ;)
Dela

Re: Jęczmień na powiece

Post autor: Dela »

Spróbuj Jęczmień off, to taki żel, który kupisz w aptece bez recepty. U mnie za każdym razem się sprawdza, łagodzi swędzenie i zmniejsza zaczerwienienie, smaruję nim powiekę kilka razy dziennie.
Malina

Re: Jęczmień na powiece

Post autor: Malina »

U mnie też sprawdza się Jęczmień off, szybko sobie radzi z jęczmieniem. Można używać go już od 3 roku życia, my go stosujemy całą rodziną, dlatego mam go zawsze w domowej apteczce
Kristof

Re: Jęczmień na powiece

Post autor: Kristof »

Dzięki za polecenia. Kupiłem JęczmieńOff i już po kłopocie. Bardzo szybko pomógł na swędzenie i pieczenie, poradził sobie z obrzękiem i zaczerwienieniem. Kilka dni i udało sie jęczmień wyleczyć.
ODPOWIEDZ