Jakość wody

Masz wątpliwości związane ze swoim zdrowiem? Twój problem dotyczy innej sfery życia? Tutaj bez skrępowania możesz poruszyć ten temat. Może okazać się, że w swoich zmaganiach nie jesteś sam.
Awatar użytkownika
Derwit
Posty: 0
Rejestracja: 10 sie 2021, 19:51

Jakość wody

Post autor: Derwit »

Witajcie, mam wrażenie, że na moim osiedlu strasznie popsuła się jakość wody. Jest mętna i gorsza w smaku. Pomyśleliśmy razem z sąsiadami, aby wykonać jakiś zewnętrzny test jakości wody, aby pozbyć się przypuszczeń lub uwierdzić w przekonaniu, że faktycznie coś jest nie tak jak powinno. Czy macie do polecenia jakąś firmę z Łodzi, która zajmuje się tego typu badaniami?
Toskia

Re: Jakość wody

Post autor: Toskia »

Jeśli chcesz wykopać studnie Bielsko to na pewno zgłoś się do firmy Hydroodwierty https://www.hydroodwiert.pl/ - oni na Śląsku świadczą takie usługi. Z tego co czytałem to studnie w Bielsku https://polskiestudnie.pl/studnie-glebi ... sko-biala/ wykopuje się na około 20-40 metrów, na takiej głębokości znajduje się woda. Studnie Bielsko wykonane przez firmę Hydroodwierty są odpowiednio zabezpieczone przed napływem wód gruntowych. Można je wykopywać cały rok, oczywiście przestrzegając przepisów prawnych m.in. co do odległości do granicy działki.
Karolina 32

Re: Jakość wody

Post autor: Karolina 32 »

Witajcie, Mieszkam w Oświęcimiu i zastanawiam się, jak mogę poprawić jakość wody w moim domu. Czy są tutaj inni mieszkańcy, którzy zainstalowali systemy uzdatniania wody w Oświęcimiu https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/oswiecim/ ? Jakie metody polecacie? A może znacie jakieś źródła informacji na ten temat? Chętnie wysłucham Waszych rad! Dzięki z góry za pomoc!
Gabrysia 19

Re: Jakość wody

Post autor: Gabrysia 19 »

Witajcie! Przygotowuję się do budowy studni głębinowej na mojej działce w Suchej Beskidzkiej https://hydroodwiert.pl/studnie-glebino ... beskidzka/ i potrzebuję pomocy w znalezieniu odpowiedniej firmy do tego zadania. Czy ktoś może polecić mi sprawdzonego wykonawcę w tej okolicy? Liczę na waszą wiedzę i doświadczenie. Dziękuję za wszelkie informacje!
Antek 99

Re: Jakość wody

Post autor: Antek 99 »

Cześć, poszukuję solidnej firmy, która może pomóc w wykopaniu studni głębinowej w Suchej Beskidzkiej https://geofizyk.pl/studnie-glebinowe/sucha-beskidzka/ . Może ktoś ma dobre doświadczenia z takimi usługami w tej okolicy? Chciałbym poznać wasze rekomendacje.
ODPOWIEDZ