Budowa domów

Masz wątpliwości związane ze swoim zdrowiem? Twój problem dotyczy innej sfery życia? Tutaj bez skrępowania możesz poruszyć ten temat. Może okazać się, że w swoich zmaganiach nie jesteś sam.
mavile

Budowa domów

Post autor: mavile »

Hej, od czego warto rozpocząć budowę domu? Powiedzmy w sytuacji, kiedy mamy już 30% wkładu własnego? Czy jednak warto pomyśleć o tym, żeby szybko zaciągnąć kredyt? Czy jednak najpierw projekt należy wybrać? Poradźcie, bo nie mamy w tym w ogóle doświadczenia. Co prawda rysunek ten https://www.mgprojekt.com.pl/ambitny-2 wybraliśmy, ale o reszcie nic nie wiemy.

displayport na dvi
człowiek

Re: Budowa domów

Post autor: człowiek »

Miałem się budować, nie powiem, że nie, ale koniec końców zdecydowałem jednak, że dla mnie korzystniejsze będzie kupno nieruchomości. Dzięki temu będę mógł zdecydowanie zaoszczędzić sobie kłopotów. Jedną mam na oku, ale wcześniej to właściwa firma kominiarska musiałaby sprawdzić system grzewczy. Coś podobno z nim nie tak.
tyna

Re: Budowa domów

Post autor: tyna »

Jeśli chodzi o opinie techniczne rzeczoznawcy budowlanego , to najlepiej postawić na firmę z udokumentowanym doświadczeniem. Dzięki temu masz pewność, że ich usługi zostaną wykonane z najwyższą starannością. To niezwykle ważna kwestia.
thesay

Re: Budowa domów

Post autor: thesay »

Jak myślicie, czy energooszczędne podgrzewacze wody są dla nas dobrem? Samym w sobie? Nie miałam okazji kupować czegoś takiego, dlatego jestem zdania, że każdy ma prawo wyboru. I jak coś, to po prostu zastanówcie się, co robicie, jakie macie nawiązania odnośnie tego właśnie.
ODPOWIEDZ