Sextelefon.org - Profesjonalna infolinia erotyczna

Szukasz opinii o firmie lub chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami? To właśnie idealne miejsce.
Darek342

Sextelefon.org - Profesjonalna infolinia erotyczna

Post autor: Darek342 »

Witam Panowie :D Na tym forum wiadomo, że jest wiele mężczyzn, często mających już trochę lat na karku. Każdy z nas ma swoje potrzeby i część z Was na pewno pamięta usługi takie jak sex telefon, bardzo popularne w latach naszej młodości.
Były to wspaniałe czasy, jeszcze przed wszechobecną erotyką w sieci. Mimo łatwego dostępu do takich materiałów brakowało mi "tego czegoś" z młodych lat :D Rozmawiałem z kilkoma kumplami, którzy również potwierdzili ewentualny popyt na takie usługi.
W mojej poprzedniej pracy strasznie się wypalałem, dlatego postanowiłem zaryzykować i otworzyć sex telefon, bardzo niszowy temat :D No i po kilku miesiącach organizacji pracy i całego zaplecza technicznego powstał https://sextelefon.org/, mój prywatny sex telefon i pierwszy biznes o którym tak marzyłem :D Zachęcam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług i pozostawiania opinii. Starałem się stworzyć idealne miejsce dla wszystkich, zatrudniając szereg całkowicie różnych dziewczyn.
Mamy kusicieli pokroju Alicji, Roksany i Agnieszki oraz seksowne mamuśki pokroju Gosi. Gorąco zapraszamy :)