najlepsze sposoby na jęczmień

To miejsce na rozmowy o rodzinie, pracy, biznesie i wszystkim tym, co przyjdzie wam na myśl. Chcesz podzielić się nowinką technologiczną? Masz zamiar zainwestować w nieruchomość, ale potrzebujesz wskazówek? Śmiało, czekamy na Ciebie!
dorian

najlepsze sposoby na jęczmień

Post autor: dorian »

mieliście kiedyś jęczmień?? jakie sposoby stosowaliście, jakieś domowe czy jednak woleliście cos z apteki? ja kupiłem żel jęczmień off, bardzo szybko mi pomógł, uśmierzył pieczenie
Zika

Re: najlepsze sposoby na jęczmień

Post autor: Zika »

Ja też stosuję Jęczmień off w takich sytuacjach, bo tylko on jest tak skuteczny u mnie, bardzo szybko radzi sobie z jęczmieniem. Kupuję w aptece bez recepty, opakowanie jest bardzo wydajne i starcza na długo.
dracena

Re: najlepsze sposoby na jęczmień

Post autor: dracena »

stosowaliście ten jęczmień off u dzieci?? Synek 5letni ma zaczerwienioną powiekę, chyba robi mu sie jęczmień, oczywiście w przychodni nie ma miejsc, zastanawiam się nad kupieniem tego produktu
Stefa

Re: najlepsze sposoby na jęczmień

Post autor: Stefa »

Jęczmień off bardzo dobrze radzi sobie w takich sytuacjach, szybko przynosi ulgę i łagodzi swędzenie. Może być stosowany u dzieci już od 3 roku życia, dostępny w aptece bez recepty.
noelle

Re: najlepsze sposoby na jęczmień

Post autor: noelle »

Ja mam niestety skłonności do powstawania jęczmienia, nie wiem skąd to się bierze, ale przynajmniej raz w roku mnie dopada. Na szczęście jęczmień off szybko mi pomaga, praktycznie od razu łagodzi dolegliwości i przyspiesza gojenie
Olia

Re: najlepsze sposoby na jęczmień

Post autor: Olia »

A ja nie mam takich skłonności, a pech chciał, że ostatnio wyskoczyło mi coś na powiece chwilę przed imprezą andrzejkową. No i jak się okazało, to właśnie jęczmień. Dzięki Wam kupiłam ten żel i naprawdę szybko się poprawiło :)
ODPOWIEDZ