leki robione w aptece

To miejsce na rozmowy o rodzinie, pracy, biznesie i wszystkim tym, co przyjdzie wam na myśl. Chcesz podzielić się nowinką technologiczną? Masz zamiar zainwestować w nieruchomość, ale potrzebujesz wskazówek? Śmiało, czekamy na Ciebie!
romek

leki robione w aptece

Post autor: romek »

mieliście do czynienia z takimi produktami? Jak się u was sprawdziły? Lekarz niedawno mi przepisał płukankę do gardła, w doz mi szybko zrobili i muszę przyznać, że jest pozytywnie zaskoczony i ceną i działaniem
julian

Re: leki robione w aptece

Post autor: julian »

już kilka razy miałem okazję używać takich kosmetyków robionych w aptece, działanie mi odpowiadało cena także, one mają proste, dobre składy bez konserwantów, fajnie ze w DOZ można zrobić
zdrowotnaaqa

Re: leki robione w aptece

Post autor: zdrowotnaaqa »

To na pewno są jakieś maści skórne. Wydaje mi się, że taki lekarz jak kardiolog echo serca warszawa wykonujący, nie zapisze wam leku robionego w aptece, ale ja się na tym nie znam za bardzo, dlatego nie będę mogła się wypowiadać. Liczę jednak , że na spokojnie wszystko zobaczymy i sprawdzimy.
taratara

Re: leki robione w aptece

Post autor: taratara »

Leki recepturowe to nie tylko maści i kremy, można zrobić nawet tabletki, płukanki, krople do oczu, czo tylko potrzeba, a co nie jest dostępne w formie i dawce, jaka akurat jest potrzebna. Różni lekarze mogą takie recepty wypisywać, w dozie bez problemu da się je zrealizować.
ODPOWIEDZ