Kupno mieszkania

To miejsce na rozmowy o rodzinie, pracy, biznesie i wszystkim tym, co przyjdzie wam na myśl. Chcesz podzielić się nowinką technologiczną? Masz zamiar zainwestować w nieruchomość, ale potrzebujesz wskazówek? Śmiało, czekamy na Ciebie!
Woreni

Kupno mieszkania

Post autor: Woreni »

Planuję w najbliższym czasie, no może na przestrzeni roku kupno swojego pierwszego mieszkania. Mam ten luksus, że mogę przenieść się wraz z moją pracą gdziekolwiek chcę, ale mam sentyment do Łodzi i to właśnie tam planuję w pierwszej kolejności poszukać mieszkania, z pomocą tej https://www.house-factory.pl agencji nieruchomości.
Kostek 12

Re: Kupno mieszkania

Post autor: Kostek 12 »

Hej wszystkim, Mieszkam w Skoczowie i ostatnio zaczęło mnie zastanawiać, czy nie warto zainwestować w system uzdatniania wody w Skoczowie https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/skoczow/ . Czy ktoś z Was mieszka w Skoczowie i ma doświadczenie w tej kwestii? Jakie rozwiązania uzdatniania wody są dostępne na naszym rynku? Może ktoś zna lokalne firmy specjalizujące się w tym obszarze? Dziękuję za wszelkie informacje i rady!
Krystian 17

Re: Kupno mieszkania

Post autor: Krystian 17 »

Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie kołków do montażu styropianu https://kemplast.pl/kolki-do-styropianu ... 18-cm.html . Czy ktoś z was używał już metalowych kołków do styropianu? Słyszałem, że są bardziej trwałe niż plastikowe i lepiej się sprawdzają w trudniejszych warunkach. Czy to prawda? Chciałbym dowiedzieć się, czy warto zainwestować w takie kołki, czy może lepiej pozostać przy tych z plastiku?
ODPOWIEDZ