kosmetyki robione na receptę

To miejsce na rozmowy o rodzinie, pracy, biznesie i wszystkim tym, co przyjdzie wam na myśl. Chcesz podzielić się nowinką technologiczną? Masz zamiar zainwestować w nieruchomość, ale potrzebujesz wskazówek? Śmiało, czekamy na Ciebie!
adammm

kosmetyki robione na receptę

Post autor: adammm »

czy wasi dermatolodzy też przepisują takie kosmetyki? Niedawno zrobiłem receptę w doz na takie kosmetyki i zacząłem stosować, efekty już są widoczne więc jestem pozytywnie zaskoczony
Detina

Re: kosmetyki robione na receptę

Post autor: Detina »

Też kiedyś skorzystałam, akurat dostałam od dermatologa receptę. Super, że w dozie tak szybko realizują te zamówienia. Druga sprawa, że doz ma podobno najnowocześniej wyposażone zaplecze do wykonywania takich leków.
Irenka

Re: kosmetyki robione na receptę

Post autor: Irenka »

Korzystam dosyć często, bo jak mam wybór to zawsze zdecyduję się na taki lek "na świeżo" przygotowany w aptece niż gotowy. Doz bardzo sprawnie przygotowuje te leki, więc tam polecam robić, a ceny też nie są wygórowane.
Joka

Re: kosmetyki robione na receptę

Post autor: Joka »

Powiem Wam, że dla mnie to świetne rozwiązanie, bo dzięki temu, że mogę zamówić taki kosmetyk wykonany przez farmaceutkę w dozie, mam w naprawdę świetnej cenie naturalne kosmetyki:)
ODPOWIEDZ