domy opieki w Łodzi

To miejsce na rozmowy o rodzinie, pracy, biznesie i wszystkim tym, co przyjdzie wam na myśl. Chcesz podzielić się nowinką technologiczną? Masz zamiar zainwestować w nieruchomość, ale potrzebujesz wskazówek? Śmiało, czekamy na Ciebie!
Awatar użytkownika
Bolebor_80
Posty: 0
Rejestracja: 15 wrz 2022, 3:56

domy opieki w Łodzi

Post autor: Bolebor_80 »

Cześć forumowicze, czy ktoś z waszych bliskich mieszka w domu dla seniorów? Zauważyłem, że ten temat jest coraz powszechniejszy i powoli przestaje być tabu, jak to było do tej pory. Sam chciałbym znaleźć dobry dom opieki Łódź i pomyślałem, że może wy będziecie w stanie mi w tym pomóc. Na oku mam Familię, słyszeliście o tej placówce? Jakie macie doświadczenia?
Awatar użytkownika
Dacjusz87
Posty: 0
Rejestracja: 12 gru 2022, 13:07

Re: domy opieki w Łodzi

Post autor: Dacjusz87 »

Według mnie Familia to najlepszy dom opieki dla chorych na Alzheimera i inne choroby wieku starczego. Mają świetny personel, bardzo doświadczony i wyrozumiały, a to wbrew pozorom tez się liczy. No i oferta jest moim zdaniem bardzo bogata jak na taką placówkę. Polecam się bliżej przyjrzeć i może umówić na jakieś spotkanie? Tak byłoby najrozsądniej ;)

drukarki laserowe kolorowe hp
eroyon

Re: domy opieki w Łodzi

Post autor: eroyon »

U mnie ważne jest, co w danym domu opieki jest polecane, poza standardowymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Między INNYMI sprawdzam, czy puzzle dla osób z demencją są dostępne, albo też coś innego. To dla mnie ważne, dlatego czekam na to, co jeszcze was alarmuje.

jawor mapa szukacz
ODPOWIEDZ